VIDEO/ Luana Vjollca nderon Afrim Bunjakun në mes të emisionit: Respekte Policisë së Kosovës

Prezantuesja Luana Vjollca në prezantimin e spektaklin ”Love Island Albania”, gjeti rastin të bënte një nderim për policin e ndjerë që ra në krye të detyrës.

“Faleminderit publikut më të mirë të zemrës sime, por ju lutem do të doja për shkak të një lajmi që gjatë publicitetit e lexova, do të doja t’i thoja ngushëllime dëshmorit dhe respekte Policisë së Kosovës. Natën”, tha Luana.

Ajo e publikoi më pas këtë video në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku mesazhet e shumta nga ndjekësit nuk munguan, duke komplimentuar bukuroshen për nderimet e bëra dhe respektin e treguar.

SHKARKO APP