Tifozët rrugës për në stadium, këndojnë në autobus (VIDEO)

Sot (e mërkurë) në Hamburg, në ora 15:00 luhet ndeshja e Grupit B në Euro 2024 ndërmjet Kroacisë dhe Shqipërisë dhe në prag të duelit mes tifozëve të këtyre dy kombëtarëve ka një atmosferë tejet miqësore.

E ndërsa po afrohet ora e ndeshjes, tifozët janë nisur drejt stadiumit. Nga pamjet e siguruara nga gazetari i Koha Jonë, Rozalb Lika, tifozët po kalojnë momente speciale, teksa këndojnë në autobus.

SHKARKO APP