Bie nga pallati ku po punonte, humb jetën 55-vjeçari në Kavajë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë.

Policia njofton se rreth orës 08:30, në Kavajë, dyshohet se duke punuar në një pallat në ndërtim, ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën punëtori shtetasi P. Gj., 55 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

SHKARKO APP