Dhunoi nënën, arrestohet 32-vjeçarit në Lushnjë

Një 32 vjeçar nga Lushnja, banues në fshatin Allkaj është arrestuar për ‘dhunë në familje’.

Sipas policisë, i riu dyshohet se ka dhunuar fizikisht nënën e tij.

“Drejtoria Vendore e Policisë Fier Komisariati i Policisë Lushnjë arrestoi shtetasin D. Q., 32 vjeç, banues në fshatin Allkaj, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij”, njofton policia.

Autoritetet kanë ngritur një grup pune dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave.

SHKARKO APP