E përqafuar nga fëmijët, ambasadorja e SHBA uron 1 qershorin

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka uruar 1 qershorin, ditën e fëmijëve.

Kim ka shpërndarë një foto ku shihet e rrethuar dhe përqafuar nga fëmijë të vegjël.

 

SHKARKO APP