Mbërrijnë në Shkup trupat e pajetë të 45 viktimave të aksidentit tragjik në Bullgari (FOTO)

Placeholder Image

Kanë mbërritur sot në atdhe, Maqedoninë e Veriut arkëmortet e 45 viktimave që humbën jetën në aksidentin tragjik në Bullgari.

Ngjarja e rëndë ndodhi në 23 nëntor të këtij viti, afër Sofjes, ku një autobus që kthehej nga Turqia me turistë, kryesisht shqiptarë nga Maqedonia e Veriut, u përfshi nga flakët dhe për pasojë 45 persona ndërruan jetë.

SHKARKO APP