OSHEE jep njoftimin: Në këto zona të Tiranës nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Disa zona në Tiranë do të mbesin për 7 orë pa energji elektrike, për shkak të punimeve që po kryhen në rrjet.

Me një njoftim për mediat, OSHEE bën me dije se energjia do të stakohet gjatë intervalit kohor 09:00-16:00. Pa drita do të mbesin rruga e vjetër Vorë-Rinas, Dogana dhe disa biznese në këtë zonë.

SHKARKO APP