Rama publikon pamje nga plazhi i Durrësit: Presim më shumë turistë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga plazhi i Durrësit, aty ku po punohet për shtrirjen e shtresave të rërës dhe dezinfektimin sezonal.

“Mirmëngjes, dhe nga plazhi i Durrësit, ku paralelisht me projektin e Rilindjes Urbane të tij, punohet për shtrirjen e shtresave të rërës dhe dezinfektimin sezonal, në pritje të një sezoni të ri veror me më shumë turistë se asnjë vit tjetër, ju uroj një ditë të mbarë“-shkruan Rama krahas videos.

SHKARKO APP