VIDEO hit në rrjet/ Flamuri kuqezi tërbon spanjollët, loja me demat bëhet mes tifozëve në Gjermani

Një tifoz kuqezi shihet që të veprojë si një ”toreador” dhe që flamuri kuqezi tërbon spanjollët. Kjo video e cila është bërë rivale në rrjet, tregon edhe njëherë tjetër atmosferën e ndezur para sfidës historike që ka sonte kombëtarja, atë përballë Spanjës.

SHKARKO APP