VIDEO/ Pamje me dron, pallati 10 katësh kishte 2 vite që ishte ndërtuar. Sot duket i shkrumbuar nga flakët

Në pallatin 10 katësh në rrugën “Sali Butka” në Tiranë, prej 3 orësh zjarrfikëset vijojnë të shuajnë flakët të cilat tashmë janë të izoluara, por vijojnë të jenë aktive në një apartament në katin e 6-të. Tarraca ku sipas policisë kanë nisur flakët është shkrumbuar totalisht. Pallati ishte i ri dhe kishte jo më shumë se dy vjet që ishte vënë në funksion.

SHKARKO APP