VIDEO/ Protestuesi me veshje popullore, dedikime nga selia blu për Bashën dhe Berishën

Një protestues nga selia blu, i veshur me veshje popullore, u ka dedikuar Berishës dhe Bashës disa vargje.

SHKARKO APP