Zgjedhja e avokatit të Popullit, Mediu thirrje opozitës: Të votojmë Besim Ndregjonin

Nga seanca plenare e fundit për këtë vit, kreu i PR-së, deputeti Fatmir Mediu në fjalën e tij i bëri thirrje kolegëve të opozitës që të votojnë figurën e Besim Ndregjonit si avokatin e ri të Popullit. Por grupi i Alibeajt ka si kandidatë Ledio Braho dhe Dorian Gjomarkaj.

SHKARKO APP