Stuhi e breshër i frikshëm në Turqi, gazetarja gjakoset gjatë raportimit live

Reshje të dendura shiu kanë “pushtuar” Stambollin ditën e sotme. Reshjet e shiut të shoqëruara dhe me breshër, kanë përmbytur në tre qytetin më të madh turk.

foto galeri

foto galeri

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në pamjet e bëra virale, shikohet gazetarja e CNN në Turqi, e cila si pasojë e breshrit është gjakosur.

Përpos përmbytjeve, deri më tani nuk raportohet për dëme në njerëz.

SHKARKO APP