Rajoni | Gazeta Koha Jone

Rajoni

Home Rajoni

Rrëfimi tronditës nga autori i dyshuar për vr*sjen e Liridona Murselit: Jam paguar nga burri i saj

0
Mbrëmjen e sotme, Policia e Kosovës bën me dije se ka arrestuar 2 persona të cilët lidhen me vrasjen e Liridona Murselit. Një...

Gabriel Escobar zbulon shtetin më të korruptuar në Europë

0
I dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor Gabriel Escobar, ka bërë publik ditën e sotme emrin e s...

Abuzimi seksual i 11-vjeçares, jep dorëheqjen drejtori i Përgjithshëm i Policisë

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Samedin Mehmeti ka dhënë dorëheqjen pas ngjarjes së rëndë në Prishtinë, ku u d...

Po afron lufta? Presidenti serb, Vuçiç: “Betohem në bibël dhe në gjak, do mbroj popullin serb!” Shqetësohet BE dhe SHBA

0
A do plasi lufta në Ballkan, mes Serbisë dhe Kosovës? Qëndrimet politike të ditëve të fundit janë të forta. Ndërkohë Presiden...

Tronditi kudo shqiptarët, Gjykata merr vendimin për infermieren që dhunoi të moshuarën

0
Video-ja e dhunës u pa në mbarë Europën, dhe kudo shqiptarët u tronditën. Aurona Pelaj nuk do të lirohet nga paraburgimi. Gjy...

LDK: Presidenti Begaj refuzoi të na takojë në seli. Shprehim habinë për këtë qasje të pazakontë

0
Vizita e parë e Bajram Begajt si President i Shqipërisë në Kosovë, u mbyll me një shije jo të mirë. Lidhja Demokratike e Koso...

Vra*sja e Liridonës, policia arreston pas varrimit burrin e saj. Dyshohet se grabitja…

0
Zhvillime të forta vijnë nga Kosova. Ish-këshilltari i Behgjet Pacollit, Naim Murseli është arrestuar këtë të premte nga Poli...

Ekz*kutimi i 33-vjeçares në sy të fëmijëve dhe burrit, avokati: Ngjan me një vra*sje të planifikuar

0
Vrasja e Liridone Mureslit ka tronditur opinionin publik në Kosovë dhe jo vetëm, si dhe ka krijuar reagime të shumta. Avokati...

U arrestua për vrasjen e gruas, reagon familja e Naim Murselit: Me keqardhje…

0
Familja e Naim Murselit, mbrëmjen e sotme ka bërë me dije se ka anuluar pritjen e hapur për të afërm dhe miq të të ndjerës Li...

Pezullohet licenca e “Klan Kosova”, qytetet e Kosovës regjistrohen si të Serbisë

0
Drejtoria e Përgjithshme për Regjistrimin e Bizneseve në Kosovë ka pezulluar certifikatën e biznesit të kompanisë Klan Kosova...