Rajoni | Gazeta Koha Jone

Rajoni

Home Rajoni

Policia e Kosovës kontroll në banesën e Naim Murselit

0
Policia e Kosovës ka zbarkuar në banesën e Naim Murselit dhe ka zhvilluar kontrolle. Mediat kosovare kanë ndarë disa pamje ng...

Kapet kokaina me vlerë marramendëse në Portin e Pireut; Policia greke: Ishte fshehur në arkat me banane

0
Tetëdhjetë pako plastike që përmbanin 91 kilogramë dhe gjashtë gramë kokainë, me vlerë rreth 4,000,000 euro, u kapën brenda...

Rikthehet rasti ”Babis”! Pagoi mijëra euro për ta vr*rë, më pas Naimi shkoi në varrimin e gruas

0
Si skenar filmi është krimi tragjik në Prishtinë dhe ngjarja me të drejtë të kujton rastin “Babis”. Piloti grek i cili vrau b...

Zyrtari amerikan thirrje Serbisë: Shkaktimi i trazirave në Kosovë nënkupton përballje me NATO-n

0
Shkaktimi i trazirave në veri të Kosovës nënkupton përballje me NATO-n. Është ky paralajmërimi serioz i lëshuar nga ndihmës s...

Vr*tet një dhe arrestohen 4 nga grabitësit e argjendarisë, pl*goset një polic

0
Një nga grabitësit që mësyu në argjendarinë në Suharekë, është ekzekutuar nga policia në një shkëmbim zjarri gjatë pasdites s...

Vjehrri i Liridonës: E vr*në për 3 mijë euro. Mund të ketë lidhje me detyrën e djalit si…

0
Trupi i pajetë i Liridona Murselit, këtë të premte u përcoll për në banesën e fundit. Vjehrri i saj, Shaban Murseli ka tregua...

30 mijë euro për vr*sjen e gruas! Kush është Naim Murseli? Jeta luksoze në Suedi dhe angazhimi tek Pacolli

0
Një prej personave të arrestuar si i dyshuar për përfshirje në vrasjen e Liridona Murselit është Naim Murseli. Përveç Murseli...

111 vjetori i Pavarësisë, Arifi vendos flamurin kuqezi në ballkonin e Komunës së Preshevës

0
Kreu i Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi ka vendosur flamurin kombëtar për nder të festës së flamurit, 28 Nëntorit. Arifi ...

Pacolli për vr*sjen e Liridonës: Jam i tmerruar! Kushdo qoftë pas aktit mak*bër të marrë dënim maksimal

0
Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli në një reagim për vrasjen e Liridona Muselit shprehet se është tronditur nga ky krim makab...

Reshjet e borës godasin Evropën Lindore, raportohet për 3 të vdekur

0
Tre të vdekur pasi reshjet e para të dendura të borës dhe stuhitë e dimrit goditën Evropën Lindore Paralajmërim i verdhë p...