U qëllua nga gruaja, burri detyrohet të telefonojë policinë

Një burrë në fshatin Janjevë të Kosovës, ka pësuar lëndime të lehta trupore pasi është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij.

Policia ka bërë me dije se ajo është marrë në pyetje me urdhër të prokurorit.

“Janjevë, Lipjan, 05.06.2021-22:29. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se pas një mos marrëveshje në familje me bashkëshorten e saj te dyshuarën femër kosovare, e njëjta e kishte sulmuar fizikisht dhe të njëjtit i kishte shkaktuar lëndime të lehta trupore. Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar, e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt”, njofton policia.

SHKARKO APP