Erion Veliaj: Faleminderit që e bëtë të paharrueshme Ditën e Verës (VIDEO)

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka ndarë paraditen e sotme disa momente nga aktivitetet e shumta dhe surprizat që kishte organizuar Tirana për Ditën e Verës.

Krahas pamjeve, Veliaj falënderon të gjithë ata që e bëne ketë ditë të paharrueshme, siç e përshkruan ai.

Plot surpriza dhe evente të bukura Dita e Verës në Tiranë.
Faleminderit që e bëtë të paharrueshme“, shkruan Veliaj.

Kliko te Watch on facebook për të parë videon

SHKARKO APP