Erion Veliaj nxjerr fotot: Tirana është gati të presë Samitin historik mes Bashkimit Europian dhe Ballkanit Perëndimor

Mirë se vini në Kryeqytetin Europian të Rinisë! 😊
Tirana është gati të presë Samitin historik mes Bashkimit Europian 🇪🇺❤️ dhe vendeve të Ballkanit Perëndimor, që zhvillohet për herë të parë në rajonin tonë“, shkruan kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, ndërsa ka postuar edhe fotot se si duket kryeqyteti sot.

 

SHKARKO APP