Fatos Nano feston sot ditëlindjen, Kryeministri Rama i kushton një mesazh urimi

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një mesazh urimi në rrjetet sociale për ish-kryeministrin Fatos Nano dhe ish-liderin e Partisë Socialiste.

Në postimin e tij, Rama shkruan: “Edhe 100 kryetari ynë dhe vetëm përpara, me shëndet, humor e harmoni në familjen tënde, po edhe me punë të mira e të tjera fitore në këtë familjen e përbashkët politike, që do të ketë gjithnjë nevojë për mbështetjen e këshillat e tua”.

SHKARKO APP