Kryeministri “zgjohet” në bregdetin e Shëngjinit: Model pastërtie falë punës së kryebashkiakut Pjerin Ndreu (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm pamje nga bregdeti i Shëngjinit dhe ka sjellë përshtypjet e disa pushuesve plazhin këtë sezon veror.

Krahas pamjeve Rama shkruan se në Shëngjin ka pasur më shumë se asnjëherë më parë turistë të huaj e shqiptarë.

Në vijim postimi i plotë i Edi Ramës: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me bregdetin e Shëngjinit, një model i konsoliduar pastërtie falë përkushtimit e këmbënguljes së kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ku këtë verë ka më shumë se kurrë më parë turistë shqiptarë e të huaj, ju uroj një ditë të mbarë🙏

SHKARKO APP