Mbyllet protesta. Berisha: Kjo është betejë për gjithë shqiptarët

Pas rreth dy orë e gjysmë, ka përfunduar protesta e opozitës para parlamentit. Kreu i PD, Sali Berisha është nisur drejt selisë blu, ku dhe ka dhënë një deklaratë për mediat.

Gjatë fjalës së tij Berisha tha se kjo betejë s’është për PD por për të gjithë shqiptarët.

Lidhur me protesën e radhës, Berisha tha: Protesta e radhës është data 3 Mars. Bashkohen shqiptarët kundër regjimit pa dallim.

SHKARKO APP