Rama: Një tjetër bllok apartamentesh për familjet që mbetën të pastreha natën tragjike të 26 nëntorit

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga një tjetër bllok apartamentesh që janë ndërtuar për familjet që mbetën të pastreha nga tërmeti i 26 nëntorit 2019.

Në vijim postimi i plotë i Ramës në Facebook: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me një tjetër bllok apartamentesh të reja, gati për të pritur familje të cilat humbën strehën natën tragjike të 26 nëntorit në Vorën që po rilind më e bukur e më fortë se përpara tërmetit, ju uroj një ditë të mbarë🙏

SHKARKO APP