Rama poston pamje nga plazhi i Pish-Poros në Fier: Destinacion që pret dhjetëra pushues

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga plazhi i Pish-Poros në Fier.

Në postimin e tij në Facebook, Rama shkruan: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me këto pamje nga plazhi i Pish-Poros në Fier, një tjetër destinacion pushimi, që pret çdo ditë dhjetëra pushues, ju uroj një ditë të mbarë

SHKARKO APP