Sot na pret një tjetër natë e paharruar e aventurës sonë verore!

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka ndarë disa pamje nga sheshet kryesore të Tiranës që janë kthyer në “fan zone” për të treguar entuziazmin e qytetarëve gjatë ndeshjeve të Kombëtares tonë në Kampionatin Europian të futbollit.

Sonte Shqipëria ka ndeshjen e tretë me Spanjën dhe Veliaj shkruan:

E 3-ta e vërteta!
Sot na pret një tjetër natë e paharruar e aventurës sonë Verore!
Forca Shqipëri!

SHKARKO APP