VIDEO/ Erion Braçe ka një thirrje për ”ministrin e Policisë Rrugore”: Skandal, trafiku këtu…

Ish-zv/kryeministri dhe deputeti i PS-së Erion Braçe, i cili merret më shumë me problemet e bujqësisë, së fundmi ka ndarë pamjet e trafikut të krijuar në lagjen ku ai banon në Tiranë. Nën shoqërinë e një tjetër kolegu socialist, Braçe shprehet i indinjuar mbi trafikun e krijuar për të dalë në rrugën e Elbasanit, duke theksuar se arsyeja e vetme mbetet një tabelë e vendosur gabim. Deputeti i bëri thirrje ministrit përgjegjës për të ndërhyrë në këtë rast në mënyrë që të ketë një rregullim të qarkullimit dhe të mos krijohet trafik.

SHKARKO APP