VIDEO/ Zbulohen ministrat e rinj të qeverisë “Rama 3″, kush mbeti dhe kush u largua

Zbulohen ministrat e rinj të qeverisë “Rama 3″/ Kush mbeti dhe kush u largua

 

SHKARKO APP