Home POLITIKE Rama nxjerr p...

Rama nxjerr pamjet nga Automotoparku në Elbasan: Një tjetër motor për ekonominë e Shqipërisë (VIDEO)

204
0

“MIRËMËNGJES
dhe nga kantieri i Automotoparkut në Elbasan, ku po ndërtojmë një platformë të re ultramoderne, e cila do t’i shtojë Shqipërisë një motor tjetër për ekonominë e saj, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në rrjetet sociale, ku ka ndarë edhe pamjet nga punimet që vijojnë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit