“2 Tigra”/ Ramushi e Getinjo fotografohen së bashku në fitnes

Reperi e ka publikuar imazhin në rrjete sociale. Getoar Aliu, së fundi ka ardhur në Kosovë teksa edhe ka bërë një takim të rastësishëm me politikanin.

Dyshja e kanë bere fotografinë në njërën nga palestrat derisa prapa tyre shihen pajisjet e fitnesit “2 Tigra”, ka shkruar Getinjo në mbishkrimin e imazhit me Ramush Haradinaj.

Ndryshe, të dy artistët, Getinjo dhe Mozzik njihen si përkrahës të partive politike theksojmë se shpesh herë e kemi parë edhe Mozzik i cili ka ndarë imazhe me ish-kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli.

/Infokosova

SHKARKO APP