Adrola Dushi pranon më në fund lidhjen me Capital T: Është djali më i bukur shqiptar

Modelja bukuroshe Adrola Dushi dhe këngëtari i famshëm Capital T janë në një lidhje dashurie.

Lajmin e ka konfirmuar bukuroshja në emisionin ”S’e Luan Topi”. Edhe pse nuk e tha emrin, Adrola tha se është e dashuruar me ”djalin më të bukur shqiptar”.

“Uroj që askënd mos lashtë zoti pa dashuri. Unë jam shumë e lumtur, jam e llastuar nga zoti. Unë si vajzë kam dëshirë ta bërtas lumturinë time.

Jam e dashuruar. Por në këto vite që po kalojnë i rri larg ulërimave sepse kam frikë. Më duket se çdo gjë e bukur nuk jeton gjatë nëse bëhet e madhe. Jam e lumtur dhe e dashuruar”,-tha Adrola.

SHKARKO APP