Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj thonë “Lamtumirë”

Dy artistët e njohur, Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj po vijnë sërish me një bashkëpunim.

“Lamtumirë” titullohet kënga e tyre e cila pritet të lansohet së shpejti.

Ardiani përmes në një video në TikTok ka zbuluar pak nga bashkëpunimi me Xhensilën.

@superardian

Lamtumire a jeni gati??? @Xhensila Myrtezaj

♬ Lamtumire Part Ardian – Ardian Bujupi

SHKARKO APP