Arian Çani ikën nga ”Tv Klan”, dhe vendin e zë Luana Vjollca

Shtatori do vijë me ndryshime në ekranet tona. Është programi që revolucionizoi median, por edhe kulturën. E kemi fjalën për ”Zonë e Lirë”, që mësohet se do të stacionohet në një televizion tjetër.

Pas më shumë se 10 vitesh në ekranin e TvKlan, Arian Çanin do ta shohim dy herë në javë duke moderuar ”Zonë e Lirë” në Abcnews.

Po kush do të zërë hapësirën e show-t të premten në TvKlan? Luana Vjollca, e cila javë më parë la të aludohej se do të pozicionohej në TvKlan, është ajo e cila ka zgjedhur këtë media për të moderuar formatin e saj më të ri.

Nuk dihen më shumë detaje ndaj na mbetet të presim se çfarë ka rezervuar shtatori.

SHKARKO APP