Bashkëpunimi i verës që nuk e prisnim fare, Noizy: Jam mbret, por më duhet një mbretëreshë te kalaja

Noizy sapo dha lajmin se ai dhe Era Istrefi do të vijnë me një bashkëpunim në muzikë. Reperi publikoi një video ku shfaqet me Erën në foto të ndryshme. ”Jam mbret, por më duhet një mbretëreshë te kalaja”, shkroi Noizy në mbishkrimin e videos dhe ne kërkuam për të gjetur ndonjë koment pikant dhe s’u zhgënjyem. “Ayy, po ndiej aromën e lekëve…po vjen Era” dhe “Top Boy Shit”,-kishte shkruar Era Istrefi. Me shumë gjasa, këto do të jenë vargje të këngës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

SHKARKO APP