”Big Brother Vip”, Zhaklina i kthehet keq Diolës: Ti përdore Nitën dhe vajzat e tua

Sonte në Prime, opinionistja Zhaklina Lekatari ka komentuar sjelljen e Diolës dhe debatit të fortë që kjo e fundit ka patur me Luizin.

Ka qenë Zhaklina ajo e cila është shprehur se Diola e ka përdorur Nitën dhe vajzat e saj, teksa sipas opinionistes Diola nuk ka vend që të viktimizohet sepse ajo është nje femër e fortë.

“Unë mendoj se e përdore Nitën dhe vajzat e tua. Sepse ti i the Luizit një justifikim meqë nuk doje të tregoje sekretin e Nitës por më pas ti e tregove atë. Ose do e thuash për të gjithë ose do e mbash për veten”,- tha Zhaklina Lekatari.

SHKARKO APP