Divorci me Ben Affleck, miqtë e Jennifer Lopez: Do rikthehet tek…

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë në prag të shpalljes së divorcit, me burime që sugjerojnë se një deklaratë zyrtare është e afërt.

Pyetja e madhe nuk është nëse, por kur do të dalin lajmet. Ndërkohë, një burim i afërt me Lopez tha për DailyMail.com se ajo preferon të publikojë lajmet kryesore të premteve, duke lënë të kuptohet se këngëtarja-aktorja mund të presë momentin perfekt për të bërë njoftimin.

Lopez ka të ngjarë të bashkojë lajmet e divorcit me një përditësim të rëndësishëm të karrierës, si një vendbanim i ri në Vegas ose një projekt tjetër i madh.

Ribashkim i mundshëm me Alex Rodriguez? Spekulimet po shtohen se Lopez mund të rilidhet me ish të fejuarin e saj, legjendën e Yankees, Alex Rodriguez. Marrëdhënia e Lopez dhe Rodriguez filloi në vitin 2017 pas një takimi të rastësishëm në një restorant. Ata bënë bujë në Met Gala më vonë atë vit, dhe Rodriguez propozoi me një unazë mahnitëse prej 4 milionë dollarësh në vitin 2019, madje duke marrë një shënim urimi nga ish-presidenti Barack Obama.

SHKARKO APP