Egla Ceno shpërthen keq ndaj Erjola Doçit. Moderatorja: Të është bërë fytyra… Çfarë ndodhi mes dy banoreve

Egla Ceno dhe Erjola Doçi janë përfshirë në një debat të ashpër me njëra-tjetrën, pasi moderatorja i ka hedhur aktores bishta cigaresh e qese mbeturinash në krevat.

Aktorja shpërtheu në ofendime ndaj Erjola Doçit teksa e quajtur “diva e plehrave”.

“Ma shpif”, iu drejtua Elga Cenos, moderatores. Ndërsa moderatorja iu kthyer: “Patjetër. Të është bërë fytyra shollë këpuce, me fjalë nuk merr më vesh”.

Pjesë nga debati:

Egla: Ti je diva e plehrave dhe cigareve. A e ke kupton sa poshtë je? Ma shpif që ke futur duart te krevati im

Erjola: Faleminderit

Egla: Ma shpif nga koka te këmbët. Rri larg gjërave të të tjerëve, trego edukatën që ke

Erjola: Patjetër. Të është bërë fytyra shollë këpuce, me fjalë nuk merr më vesh

Egla: Ti je diva e plehrave

Erjola: Epo thuaju të tjerëve, mua mos më fut në një thes me të tjerët

Françeska: Çfarë i bëre? I hodhe cigare te krevati

Erjola: I vura këto (bishtat e cigares) dhe qese të zezë

Françeska: O Erjola s’jemi në muajin e parë të “Big Brother”. Kemi filluar të hedhim plehra te krevatet e të tjerëve

Erjola: Zemra ti bëj çfarë të duash me jetën tënde

Françeska: Patjetër që do të bëj

SHKARKO APP