Fjolla Morina shtrohet në psikiatri?

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina këtë të enjte është dërguar për trajtim në psikiatri. Portali Prive.al raporton se prej një jave, nëna e saj po ndjek rrugët ligjore për ta bërë të mundur një gjë të tillë. Kujtojmë se prej javësh, Fjolla Morina bën në rrjete sociale deklarata shokuese.

Ndërkohë pritet një deklaratë apo prononcim nga familja e saj apo dhe nga Fjolla Morina që të sqarojë apo përgenjështroi prive.al.

Koha jone mbetet e hapur për palën e F. Morinës që tju botojë edhe mendimin e tyre.

SHKARKO APP