FOTO/ Do takohet me Heidin? Massimiliano vjen me një mesazh në shqip

Heidi Baci ka qenë pjesë e Grande Fratello në Itali. Ajo bëri bujë të madhe gjatë asaj kohe për shkak që krijoi një lidhje me aktorin Massimiliano Varrese, me të cilin kishte një diferencë të madhe në moshë, gjë që nuk i pëlqeu prindërve të saj dhe me këtë rast e larguan nga ai format.

Mes historisë së re të dashurisë me Romeo Veshajn, bukuroshja shpesh është komentuar edhe për lidhjen me Varresen. Ka pasur aludime se artisti italian do të hyjë në Big Brother për t’u përballur me Heidin.

Mbi të gjitha, mbrëmjen e djeshme (e martë), ai ka bërë një postim të dyshimtë duke shkruar në InstaStory italisht dhe shqip. “Faleminderit sinqerisht të gjithë njerëzve që më shkruajnë me shumë dashuri nga Shqipëria”, ka thënë ai. Sidoqoftë, pritet të shihet në vazhdim se si do të rrjedhë kjo ngjarje.

SHKARKO APP