FOTO/ Pritja merr fund, Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë

Aktorja Olta Gixhari është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka postuar në Instagram dy foto nga materniteti, ku shihet me djalin e saj të parë, Amarin dhe me të porsalindurin. Bebushi erdhi në jetë sot (më datë 13/06/2024). Olta dha lajmin e bukur disa muaj më parë, në finalen e “Dancing with the stars”. Më pas, përmes një feste, tregoi gjininë e bebushit, duke treguar se ishte në pritje të një djali.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

SHKARKO APP