Hiti veror nga Capital T, Majk dhe Ledri Vula. Tre çunat bashkojnë forcat për ”Yjet dalin natën

Sezoni veror po afron, dhe bashkëpunimet duket se do të jenë të forta. Capital T, Majk dhe Ledri Vula bashkë forcat. “Yjet dalin natën” do të publikohet më 3 qershor në orën 13:00 dhe sipas Capital T, do të jetë “hit madhor”.

Ledri Vula ka bashkëpunuar më herët me të dy artistët në projekte të veçanta si “Marr” me Majk apo “DMP”, “Win Win” me Capital T.

Majk dhe Capital T kanë bashkëpunuar me “Pasha jetën” rreth 5 vjet më parë dhe “Hala” në vitin 2019, një projekt për të cilin u përfolën se më vonë solli edhe krisjen mes tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

SHKARKO APP