”Je më e mira, king of BBV3”, dron për Erjolën në Big Brother nga reperi i njohur Azet?

Një dron për Erjolën është futur sot në shtëpinë e ”Big Brother Albania Vip 3”, me një mesazh dashurie. ”Je më e mira, King of BBV 3”, dhe me dy iniciale. A dhe E (Erjola). A mund të jetë reperi kosovar që ka një karrierë në Gjermani, dhe bëhet fjalë për Azet. Droni vjen në një kohë që në programin e “Diell”, gazetari Bledi Mane tha se Erjola Doçi e cila është banore në ”Big Brother Albania Vip 3”, ka një të dashur jashtë dhe është një reper mjaft i famshëm.

View this post on Instagram

 

A post shared by Erjola Doçi (@doci.erjola)

SHKARKO APP