Megi Pojani dhe Endri Çekiçi, pushime si çift në Maldive

Romanca e tyre u zbulua rreth dy vite më parë, por që nuk është konfirmuar. Bëhet fjalë për prezantuesen Megi Pojani dhe futbollistin e njohur shqiptar, Endri Çekiçin. Ata tani duket se po shijojnë pushimet në ishujt Maldive, në bazë të disa fotografi. Dyshja shihen duke pozuar nga vende të ngjashme dhe kjo ka lënë më shumë të dyshohet. Pritet të shihet se si do të jetë marrëdhënia e tyre në vijim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megi Pojani (@megipojani)

SHKARKO APP