”Mos më prek me dorë”, debat mes Ilnisës dhe Erjolës: Ik qaj në dhomën e rrëfimit

Debatet me ofendime, duket se janë gjuha e vetme që njohin banorët në ”Big Brother Albania Vip 3”. Mbrëmjen e djeshme një debat mes Erjolës dhe Ilnisës degradroi në ofendime. Teksa ndodheshin në oborrin e shtëpisë, Ilnisa gjatë një bisede me Sarën, i thotë kësaj të fundit se nuk e merr njeri nëse e gjen në rrugë. Sara shprehet se nuk ka pse ja thotë një gjë të tillë asaj e cila është pa familje. Erjola i del para Ilnisës dhe i thotë të “zhduket” dhe se “sjellja e saj po e shëmton”. Ilnisa i kthehet me tone të rënda ku i thotë ta mbyllë gojën dhe se është hipokrite.

Ilnisa: Ty e të të gjejë njeri në rrugë nuk të merr. Ti je diamanti dhe floriri i shtëpisë këtu.

Sara: Po si mund të ma thuash mua këtë pa familje moj budallaqe.

Erjola Doçi: Ty të shëmton sjellja jote i e nderuar.

Ilnisa: Mbylle ti.

Erjola Doçi: Normalisht që të them ik zhduku.

Ilnisa: Nuk më zhduk dot ti mua. As ti as 100 si ty. Hipokrite.

Erjola Doçi: Hipokrite je ti vetë.

Ilnisa: Erdhe me 100 skema.

Erjola Doçi: Skema bën ti në kokën tënde.

Ilnisa: Avash mos më prek ti me dorë.

Erjola Doçi: Vazhdo viktimizohu, shko qaj tek dhoma e rrëfimit.

Ilnisa: Hipokrite!

Erjola Doçi: Po i thërret vetes në emër. Inshallah nuk ka bota 100 si ti se do ishte vaj me det.

SHKARKO APP