”No Time To Die” nga James Bond nis të shfaqet në kinema

”No Time To Die (Nuk ka kohë për të vdekur”, është filmi më i fundit i James Bond, i cili u shfaq premierë në Londër, në një ceremoni ku ishte e pranishme edhe familja mbretërore.

Kjo është seria e 25 dhe e fundit për Daniel Craig si ”Agjenti 007”. Në tapetin e kuq krahas familjes mbretërore kaluan edhe yje të tjerë të çmimeve Oscar.

Filmi nis të shfaqet në kinema gjatë kësaj jave dhe është ndër filmat më të pritur këtë vjeshtë.

SHKARKO APP