Orinda Huta shtatëzënë për herë të dytë?

Ndjekësit e Orinda Hutës po mendojnë së fundmi se ajo është shtatzënë për herë të dytë.

Dhe në fakt nuk i vëmë faj. Fotot e fundit të moderatores lenë vend për dyshim.

Orinda Hutën jemi mësuar ta shohim gjithmonë në super formë dhe barku i fryrë në fotot e fundit lë vend për hipotezën se ajo dhe Turjan Hysko janë në pritje të fëmijës së dytë.

Atara është vajza e parë e çiftit dhe është padyshim një ndër 2-vjeçaret më të ëmbla të rrjeteve sociale.

SHKARKO APP