Pëson hemorragji cerebrale poeti Agim Doçi, si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Poeti i njohur, Agim Doçi ka pësuar hemorragji celebrale në tru.

Autori i mijëra teksteve të këngëve shqiptare dhe poeti i njohur, Agim Doçi mëngjesin e sotëm (22 Qershor) është shtruar në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Lajmi konfirmohet nga familjarët e tij të cilët bëjnë me dije se poeti është në reanimacion pranë Neurologjisë në Tiranë.

SHKARKO APP