Postimi i Dafinës tregon se ajo dhe Noizy i kanë zgjidhur keqkuptimet, por kanë edhe një suprizë

Dafina dhe Noizy i kanë zgjidhur keqkuptimet mes tyre dhe në fakt, do të sjellin një surprizë për fansat e tyre. Duffy publikoi një story në Instagram, ku bën me dije se do të performojë në “Alpha Show”, koncerti i Noizy-t, i cili do të zhvillohet më 27 qershor në “Air Albania”. Reperi dhe artistja kanë pasur një marrëdhënie të ndërlikuar gjatë viteve. Ata kanë pasur disa konflikte në të shkuarën, por pas bashkëpunimit të tyre në vitin 2018 u krijua ideja se i kishin lënë pas zënkat. Megjithatë, sërish rrugët e tyre u ndanë.

SHKARKO APP