U pyet për Mbappen, Kaderi: Nuk kuptoj shumë në futboll, e kam futbollistin tim

Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu kanë qenë të ftuar mbrëmjen e djeshme (e hënë) në emisionin “Kampionët” me Marina Vjollcën.

Ata janë pyetur rreth futbollit dhe preferencave të tyre, ndonëse modelja ka më pak informacione lidhur me këtë pjesë. Teksa Marina e pyeti rretj Mbappe si një i preferuar për të gjitha femrat, ajo dha një përgjigje interesante.

“Unë nuk nuk kuptoj shumë në futboll. E shikoj për ndonjë shoqe se unë e kam këtu një futbollist”, u shpreh ajo. Dyshja u njohën në Big Brother VIP Kosova 2, ku edhe krijuan një histori dashurie. Ata tani kanë nisur planet për martesë dhe për të ardhmen e tyre.

SHKARKO APP