VIDEO/ ”Ditë e natë”, Elgiti dhe Emra publikojnë bashkëpunimin mes tyre

Elgit Doda ka publikuar projektin e ri muzikor. Kënga mban titullin “Ditë e Natë” dhe për këtë ka bashkuar forcat me Emrah Brah. Projekti i dyshes gjithashtu është kompletuar edhe nga ana vizuale. Teksti është shkruar nga Elinel me miksim dhe masterizim nga Marenglen Boja.

Elgit Doda x Emra Brah - Dite e Natë

 

SHKARKO APP