VIDEO/ Erjola Doçi bërtet në Big Brother dhe kjo veç për cigaret

Moderatorja Erjola Doçi e nisi mëngjesin e sotëm jo mirë. Ajo u pa e nervozuar në oborr, teksa i bërtet konkurrentit Liam Mandiaro. “Boll më, se na lodhët”, u shpreh ajo. Veç kësaj, këto ditë ka pasur shumë zënka e përplasje në shtëpinë më të ndjekur të momentit.

SHKARKO APP