VIDEO/ I pari artist në botë, Mozzik publikon albumin e tij me plot 20 këngë. Histori dhe ndjenja nga jeta e tij personale

Reperi unik shqiptar Mozzik, sapo ka publikuar albumin e paralajmëruar “Mergimstar”. Albumi përmban 20 këngë, të gjitha të shoqëruara me videoklipe. Mozzik ka bashkëpunim me vëllanë Getinjo, Dafina Zeqirin dhe Singullar.

Çdo këngë në albumin “Mergimstar” është një udhëtim i ri, ku Mozziku përcjell histori e ndjenja nga jeta e tij personale. Kjo lëvizje vjen si një vijim i suksesit të vazhdueshëm të Mozzikut në skenën muzikore, duke shtuar edhe më shumë në repertorin e tij të pasur.

I njohur për stilin e tij unik dhe aftësinë për të kombinuar elemente të ndryshme muzikore, Mozzik këtë herë ka vendosur të sfidojë pritjet dhe të sjellë një koleksion të gjerë këngësh që ofron diçka për të gjithë dëgjuesit e tij.

MOZZIK - MERGIMSTAR (OFFICIAL FULL ALBUM)

SHKARKO APP